Earlclıffe

earlscliffe school ile ilgili görsel sonucu

İngiltere'nin güneydoğusunda, Folkestone'da bulunan Earlscliffe A-Level College, eğitim sisteminde "A-Level" olarak adlandırılan, lisenin son iki yılını okuyan öğrencilere eğitim veren bir okuldur.

1870 yılında kurulan Earlscliffe, A-Level sonuçlarında elde etmiş olduğu yüksek başarı ile ingiltere’nin önde gelen kurumlarından biridir. Lise eğitiminin dışında okul yaz aylarında Earlscliffe Summer School yaz okulu olarak dünyanın her yerinden 8-17 yaş arası öğrencilere hizmet vermektedir.

Okul Kent bölgesinde, Folkestone şehir merkezine yürüme mesafesinde ve  Londra’ya ise trenle 55 dakika mesafededir. Folkestone, Kent de olan Earlscliffe kıyıda olan yerleşkesinde güzel bir havada Fransa kıyıları bile gözükmektedir.

Akademik başarıya olduğu kadar öğrencilerin kendilerini geliştirmesine de odaklı olan okulda öğrenciler kültürel, sanatsal ve spor aktivitelerinde eğitimin parçası olarak bulunurlar. Her öğrenciyle bire bir ilgilenilen ve destek verilen Earlscliffe de öğrencilerin kendilerini evlerinde gibi hissedeceklerdir.

Yemekler kolej yemekhanesinde öğrencilerin alışkanlarına ve tercihlerine uygun olarak servis edilmektedir. Helal yemek mevcuttur.

Daha fazla bilgi almak için 0216 414 77 50 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da Kadıköy'de bulunan ofisimize gelebilirsiniz.