Hakkımızda

Truva Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

 

-20 yıllık yurtdışı eğitim deneyimine sahip olan profesyonel yönetici kadrosu ile, 1997 tarihinden itibaren Ticaret Odasına kayıtlı, yasal bir uluslararası yurtdışı eğitim danışmanlık şirketidir.

-Danışmanlığımız, TURSAB üyesi olup, yurtdışı eğitim alanında, yurt dışı dil okulları, yurtdışı yaz okulları,TOEFL-IELTS, yurtdışı iş ingilizcesi, yurtdışı lise, yurtdışı üniversite, yurtdışı master eğitimi, yurtdışında sertifika programı ve Amerika Au pair programıyla hizmet vermekteyiz.

-Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, yurtdışında master, üniversite, dil okulu ve kültürel değişim programı olan Au Pair programı ile çalışma tecrübesine sahip deneyimli ve her konuda yardımcı kadrosuyla, size yurtdışındaki başarılarınızda katkıda bulunmayı amaç edinmiştir.

-Çalışmakta olduğumuz ülkeler; Amerika, Kanada, İngiltere,İrlanda, Malta, Avustralya, Almanya, Fransa, İtalya, Hollanda, Belarus, Polonya, Güney Afrika ve diğer Avrupa ülkeleri.Adaylarımıza yurtdışında dil okulları, yaz okulları, TOEFL-IELTS, iş ingilizcesi, lise, üniversite, master eğitimi, sertifika programı ve Au pair programıyla hizmet vermekteyiz.

-Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak çalıştığımız okullar bulundukları ülkelerde devlet tarafından onaylanan okullardır. Okullarımız British Councel , English UK , Quality English, IALC, MEI vb... dünya kalite sertifikalarına sahip okullardır.Okullara kayıt aşamasında danışmanlığımız her türlü konuda size ÜCRETSİZ eğitim danışmanlığı vermekte ve vize, konaklama, havaalanı karşılama, sigorta işlemleri de kurumumuz tarafından yapılmaktadır.

-Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı aracılığıyla eğitim almak istediğiniz alandaki okullar hakkında detaylı bilgi edinebilir, istediğiniz okulu seçebilir ve bütün işlemlerinizi bizim danışmanlığımız ile tamamlayıp arzu ettiğiniz eğitime daha çabuk ve başarılı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Danışmanlığımız aynı zamanda Alfabet Turizm Seyahat Acentesi olarak TURSAB ÜYESİ ve Turizm bakanlığı A GRUBU BELGESİ sahibi bir seyahat acentasıdır.

Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı IAPA üyesi tek yurtdısı eğitim acentesidir.

Firmamız ENGLISH UK , QUALITY ENGLISH, WYSE, FELCA , TEAG, IAPA, ICEF, FELCA, YEDAB ve TURSAB üyesidir.

Yurtdışı Eğitimde başarılarınıza katkıda bulunmak dileğiyle...