Sertifika Programları

Yönetim, pazarlama, turizm, bankacılık, muhasebe, bigisayar, moda, resim, gibi bir çok farklı konularda düzenlenen kısa süreli eğitim programlarıdır. Ekonomik, sosyal ve kültürel alanda sürekli değişen günümüz dünyasını daha yakından takip edebileceğiniz ve iş alanında kolayca uygulayabiliceğiniz bilgiler kapsar.

Bu programların içeriği genellikle teoriden çok pratiğe ve uygulamaya yönelik olarak düzenlenmektedir. Sertifika programları, kısıtlı olan zamanınızı en iyi şekilde değerlendirerek, mesleki yönden hedeflediğiniz amaçlara ulaşmanızda en iyi çözümdür. Bu kurslarda iş hayatınızda karşılaşabileceğiniz problemler o işin uzmanları tarafından verilen eğitimlerde size gösterilmektedir.

İngilizce seviyesi orta ve üzerinde olan adaylar bu programlara katılabilir ve kendilerini geliştirebilirler. Sertifika programlarındaki amaç; adaylara ilgi alanlarında gerekli eğitimi verip onları iş hayatına hazırlamak veya istediği alandaki Üniversite veya yüksek lisans programına hazırlamaktır. Adaylar eğitim aldıkları konuda kısa sürede uzmanlaşarak ve bu konuda bir sertifika veya diploma alma hakkı kazanmaktadır.

 

LSBF POSTGRADUATE CERTIFICATES

PROGRAM HAFTA FİYAT
Finance 12 £3.900
Management 12 £3.900
Marketing 12 £3.900

 

BBSI CERTIFICATES

PROGRAM HAFTA FİYAT
Management,Leadership,HR &Business Communications 12 £ 4.440
Marketing,Advertising,PR &Business Communications 12 £ 4.440
Legal Studies &Business Communications 12 £ 4.440
Finance,Financial Services &Business Communications 12 £ 4.440